Ameliyatsız İple Yüz Germe

  • -

Ameliyatsız İple Yüz Germe

Sizlere soru-cevap şeklinde ” İple Yüz Germe “ hizmetimiz hakkında bilgilendirmek isteriz..

Önceden ameliyat ile yapılan iple yüz germe ameliyatları artık ameliyatsız olarak lokal anestezi ile gerçekleştirilebilmektedir. Ameliyatlı her zaman daha iyi olmasına rağmen ameliyatsız lokal anestezi ile yapılan operasyonlarda ameliyat ile yapılana çok yakın sonuçlar alınabilmektedir.

İple Yüz Germe Nasıl Yapılır..?

Operasyon öncesinde germe işlemi yapılacak olan bölgeler belirlenir ve bu bölgelere çizim yapılır daha sonra uygulanacak olan bölgeler lokal anestezi ile uyuşturulur. Kılçık şeklindeki iplerin uygulanacak bölgelere iğne içerisinde yerleştirme uygulaması yapılır. Uygulanan bölgede iğneler çekilerek iplerin yerinde kalması sağlanır daha sonra ipler askıya alınarak yüzün kalkması sağlanır. Aşağıdan yukarıya operasyon yapılan bölgede yapılacak olan masajlarla iple yüz germe işlemine destek sağlanır.

İple Yüz Germe İşlemi Ne Kadar Etkilidir..?

Yüz germe işleminde operasyonda uygulanan ipler yaklaşık 6-12 ay içerisinde erimektedir fakat ipleri oluşturan fibrozis ve yeni kollajen maddeleri etkisini 2-4 yıl arası sürdürebilmektedir. Dolayısı ile hastada etkinin başlamasıyla beraber altı aylık bir süreç boyunca; ip yardımı ve vücutta bulunan değişiklikleriyle beraber etkisini devam ettirebilmektedir.

İple Yüz Germenin Sakıncaları Var Mıdır..?

Operasyon yapılacak hastamızda lokal anestezi ile yapıldıktan sonra bu işleme karşı reaksiyon durumu söz konusu olabilir. Bunun dışında; hafif şişlik veya ödem meydana gelebilir. Fakat bunlar kısa süre içerisinde kendiliğinden geçecektir. Clinic Estetik ve Güzellik Merkezi olarak enfeksiyona karşı almış olduğumuz önlemlerle enfeksiyon riskini minimuma düşürüyoruz. İple yüz germe hizmetimizde hastalarımızda fazla sorun yaşamamaktayız. Sizde İple Yüz Germe hizmeti alacaksaniz lütfen Kayseri İple Yüz Germe hattımızla iletişim kurunuz.

kayseri iple yüz germekayseri iple yüz germe