Günümüzde insanlarda gerek sosyal hayatlarında gerek kariyer dış görünüme büyük önem vermektedir. Özellikle yüz hatlarına kullanılan makyaj malzemelerine yüksek meblalarda ücretler ödenebilmektedir. Büyük meblalar da ödenen ücretlerin yanında o makyaj malzemelerinde insanlar aşırı zaman harcayabilmektedir. Ancak bilinmeyen en büyük yanlış ise makyaj malzemelerinin cildi tazelemek veya yenilemek yerine tam tersi boyalarla süslemek, yaşlandırmak için gerekli kimyasal maddelerin yüz hatlarında olmasıdır. İnsanların bu tür makyaj ve süs malzemeleri kullanırken aşırıya kaçmadan en hafif şekilde yapması en az zararı verecektir.

Cilt bakımı olayı ise makyaj malzemelerinin yaptığı işlemin tam tersini yapmaktadır. Cilt bakımında uygulanan bölgedeki kir katmanı temizlenir ve ardından yüzeyin temizlenme işlemi yapılarak gözeneklerin hava alması ve cildin rahatlaması sağlanır. Cilt bakımı sizi gençleştirirken, makyaj malzemeleri sizi yaşlandırır. Cilt bakımı doğru malzemelerle profesyonel eller tarafından yapılmadığında makyajdan farkı kalmayacaktır.

Neredeyse hergün yapmakta olduğunuz makyajın yerine ayda bir yapılacak olan cilt bakımı cildinizi daima genç tutacak ve yaşlanmasını geciktirecektir. Cilt bakımı yaptıran hastalarımız çok düşük şekilde renklendirme amaçlı makyaj yapabilir ancak unutulmaması gereken şudur ki asıl güzellik: DOĞALLIKTIR..

Hastalarımıza cilt bakımı hizmetini özel kliniğimizde Cross cihazı ve estetisyenlerimiz ile sunmaktayız. Cilt bakımı odamızda 2 saate yakın süren cilt bakımınızın ardından kendinizi huzurlu, mutlu ve gençleşmiş hissetmeniz normal bir olay olacaktır. Buhar uygulaması, maske uygulaması, serum uygulaması, nemlendirme, boyun ve yüz masajı ve ultrasonik uygulamalar ile cilt bakımı sonlandırılır.

Cilt bakım hizmetimizde sivilceler, siyah noktalar ve benzeri sorunlarınız için özel olarak ilgilenilmekte ve soruna uygun çözümler uygulanmaktadır. Cilt bakımı hizmetimizde kullandığımız Cross cilt bakımı cihazı teknolojinin ürettiği en güncel 12 başlıklı hassas bir makinadır.

Cilt Bakımı Nasıl Yapılır ?

Cilt önce temizlenir.

Meyve asitli termal peeling uygulaması yapılır.

Buhar uygulaması yapılarak, cildin toksinlerden arınması sağlanır.

Siyah noktalar için özel bakım ürünü kullanılır.

    → Sıkma işlemi bittikten sonra, özel bakım ürünü ile dezenfeke edilir.

High frekansı ile cildin yeni bir temizliği sağlanır.

 → Her cilde uygun maske uygulaması yapılır. (Cilde göre maskeler farklılık göstermektedir.)

Maske antioksidan ürünlerle temizlenir.

  Temizleme işleminden sonra anti aging serum kullanılır.

Cilde uygun nemlendirici sürülerek dekolte, boyun ve yüz masajı yapılır.

Ultrasonik cilt sıkılaştırma uygulanarak cilt bakım hizmeti bitirilir.

Cilt bakımı hizmetimiz hakkında sıkça sorulan sorulara ulaşmak için Tıklayınız.

Cilt Bakımı fiyatları hakkında bilgi almak veya randevu vermek için aşağıdaki formu doldurup göndermeniz yeterlidir. Yetkililer en kısa süre içerisinde sizleri arayacaktır.

kayseri lazer epilasyon

Adınız (gerekli)

Telefon Numaranız (gerekli)

İletiniz