Fotona 4D Yüz Germe

Fotona lazerleri Dünya’nın en iyi üretilmiş lazerleridir. Yüksek performans sahibidir.
Fotona sp dynamis bütün estetik ve yaşlanma karşıtı uygulamaları sağlamak üzere tasarlanmış bir lazer sistemidir
Fotona sp lazerleri hem eryag  hemde ndyag  dalga boylarını bir araya getirir. Estetik cerrahi ve jinekoloji alanında geniş tedavi imkanı sağlar
ndyag dalga boyu cildin derin katmanlarına ulaşmakta etkili iken eryag 2940 dalga boyu cildin yüzeysel katmanları içindir uzun süre kalıcı sonuçlar sağlar. Fotona tek sistemde eryag ve ndyag  lazerlerine ek olarak lipoliz ve birçok cerrahi işlem için qcw ndyag modunu birleştirir.
Başlık olacak tüm estetik uygulamalar için benzersiz performans ve mükemmel tedaviler
 fotona fraksiyonel lazer kırışıklık azaltma, akne izi tedavisi, cilt sıkılaştırma ve gençleştirme, her tip deride epilasyon ve damarsal lezyonların tedavisinde kullanılabilecek en etkili lazer sistemidir
 Fotona patentli smoothmode teknolojisi diğer fraksiyonel lazerlerden farklı olarak sadece fotonayı geliştirdiği bu teknolojiyle, soyulma işlemi gerçekleşmeden dermiste yeni kolajen oluşumu hedeflenerek çok daha etkin ve hızlı bir tedavi imkanı sunar.
     Fotona sp dynamis lazer ile karın çatlarında azalma sağlamakla birlikte, smoothmode piano ile karında sıkılaşma da sağlamaktadır. Takip eden seanslar da hem iz de düzelme hemde karında sıkılaşma oluşturmaktadır.
    Deri de oluşmuş hemajiom , telenjiektazi gibi bir çok damarsal problem sp dynamis ndyag lazer ile tedavi edilebilmektedir. Tek seans ta düzelmeyenler de takip eden seanslarda sonuç alınabilmektedir. Yüzde ve gövdede oluşmuş lekeler sp dynamis ile birkaç sensta düzeltilebilir. Ayrıca vücudumuzda oluşan kırışıklıklarda sp dymamis ile kalıcı olarak düzeltilebilir.
      Sp dynmis ile dört  adımda yüz germe işlemi de yapılabilmektedir.  İlk adımda ağız içerisinde nazolabial bölge ve ağız çevresi sıkılaştırılmakta daha sonra 2. ve 3. aşamalarda ndyag lazer ile temelde yüzü ısıtma tekniği ile tüm yüz sıkılaştırılmakta son olarakta eryag ile cildi soyma tekniği ile cildin en yüzeysel kısmı toparlanmaktadır. Bu işlem iki veya üç defa tekrarlandığında yüzde belirgin bir sıkılaşma ve germe meydana gelmektedir. Gıdı bölgesine yapılan bir kaç seansta bu bölgede de olumlu sonuçlar vermektedir.
     Ayrıca uygun başlıklarla vajina daralma, labioplasti ve genital bölge beyazlatma işlemleri yapılabilmektedir.
Lazer lipolizle gıdı bölgesi, kol gibi bölgelerde lipoliz işlemi gerçekleştirilebilir.
Yara ve yanık izlerinde de uygulanabilen bu lazer tekrarlayan seanslarda oldukça iyi sonuçlar vermektedir.
Doğru yer ve zamanda uygulanan sp dyamis ile çok iyi sonuçlar alabilmek mümkündür.